Studio Tańca Joy Dance Szczecin  
Szczecin  ul. Rapackiego 3b


tel. +48 501 433 261, +48 506 961 616 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WARSZTATY TAŃCA | MASTER WORKSHOPS STYCZEŃ 2020 | 26.01.2020

Zapraszamy serdecznie na comiesięczny cykl warsztatów

⭐️MASTER WORKSHOPS STYCZEŃ 2020⭐️

naszym gościem będzie:

⭐️⭐️MICHAŁ ADAM GÓRAL⭐️⭐️

Michał Adam Góral - tancerz, performer, młody choreograf, nauczyciel. Absolwent prestiżowej uczelni Codarts Rotterdam University for the Arts w Holandii. Pracował w Het Internationaal Danstheater w Amsterdamie, Derida Dance Company w Bułgarii oraz Korzo Theater w Hadze. Tańczył w spektaklach takich choreografów jak : Bill T. Jones (USA), Jiří Kylián (Holandia), Marthy Graham (USA), Giulii Mureddu (Włochy), Jana Linkensa (Holandia), Lucasa Jerviesa (Australia), Ivanhoe Chun-ho Lam (Chiny), Thoma Stuarta (Holandia), Edersona Rodriguez Xavier (Brazylia), Thierry Smiths ( Belgia). Był performerem w instalacji „Body Building” designera i architekta Henrika Vibskova z Danii. W Polsce Michał brał udział w różnych przedsięwzięciach artystycznych i komercyjnych.
Jako tancerz:
Dwie premiery warszwskiego Teatru Tańca Test,
Spektakl „Mrowisko” w Teatrze Tańca Caro,
„Operetka” w Warszawskiej Operze Kameralnej
„Faceless Less Face” z B'cause Dance Company
Jako aktor wystąpił na deskach Teatru Komedia w spektaklu „Calliya”.
Ponadto Michał jest autorem materiału ruchowego do wydanej przez Sony gry na platformę Playstation4 -„Bound”, nagrodzonej m.in. Paszportem Polityki oraz kilku choreografii do teledysków muzycznych. Wyreżyserował także nagradzane na konkursach solo „N°2”, spektakl „Waterfallin", pokaz „Bolero” na warszawskiej Nocy Tańca oraz spektakl „Quo Tendis", który miał premierę w warszawskim Teatrze Prochownia. Od 2016 do 2019 roku był tancerzem teatru Compagnie THOR w Brukseli w produkcjach "Anima Ardens" i "WaW - We are Woman".

o warsztatch:

Michał oferuje lekcje tańca współczesnego które wychodzą z technicznej i kondycyjnej bazy, zachęcając do eksploracji własnego ciała oraz różnych jakości ruchowych. Na swoich zajęciach bawi się dynamiką ruchu oraz przepływem energii. Muzyka jak i cisza mają równe znaczenie. Michał uwielbia improwizację w tańcu, której często nie brakuje na jego lekcjach. Na zajęciach skupimy swoją uwagę na wyrazie, świadomości i technice ruchu z elementami liryczności oraz zróżnicowanej dynamiki. Poprzez dobrze przeprowadzoną poziomowo rozgrzewkę ( floor work, middle, up) uczestnicy będą gotowi na kolejny etap krótkich sekwencji tanecznych aby zakończyć lekcje na tańczeniu choreografii bazującej na technikach tańca współczesnego, klasycznego oraz jazz.


Michał poprowadzi warsztaty w trzech grupach wiekowych:
- 09:30 - 11:00 - dzieci do lat 11-u
- 11:15 - 12:45 - młodzież 12-15 lat
- 13:00 - 14:30 - młodzież i dorośli 16 lat i starsi

✘ kiedy? 26.01.2020
✘ gdzie? Studio Tańca JOY DANCE Szczecin ul. Rapackiego 3b w Szczecinie
✘ cena? 45 PLN za pojedyncze zajęcia

zgłoszenia można dokonywać:
- na adres e-mail | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- pod numerem telefonu | +48 501 433 261
- osobiście w Sekretariacie Studia | ul. Rapackiego 3b w Szczecinie


Przyjdź i tańcz razem z nami !

Podziel się :)